Przejdź do treści

Zaproszenie do uczestnictwa w warsztatach przyrodniczo – strażniczych

Zaproszenie do uczestnictwa w warsztatach przyrodniczo – strażniczych „Kompleksowa ochrona siedlisk rzecznych drogą do poprawy warunków bytowania ryb”

16 – 17 listopada 2018 r. w Zatom

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz Federacja Zielonych GAJA mają przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w warsztatach przyrodniczo – strażniczych pn. „Kompleksowa ochrona siedlisk rzecznych drogą do poprawy warunków bytowania ryb”.

Warsztaty realizowane są ramach dwóch niezależnych projektów:

  1. LIFE13 NAT/PL/000009 LIFEDrawaPL „Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”, LIFEDrawaPL współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu finansowego LIFE+ oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz
  2. Wzmocnienie ochrony dzikiego tarła łososia i troci w północno zachodniej Polsce” finansowanego przez Baltic Seqa Conservation Foundation.

Celem warsztatów jest wzmocnienie społecznych działań strażniczych w zakresie ochrony ryb dwuśrodowiskowych na obszarze północno-zachodniej Polski, a także promocja cennych walorów przyrodniczych oraz działań ochronnych prowadzonych w zlewni rzeki Drawy.

Informacje na temat projektów dostępne są na stronach internetowych:
lifedrawapl.rddg.pl oraz www.gajanet.pl

Szczegółowych informacji nt. warsztatów udziela:
Beata Gąsiorowska: tel. 91 43 05 222 lub 733-600-838

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą mailową pod adres:
life.drawa.szczecin@rdos.gov.pl do dnia 8 listopada 2018 r.

Dostępność miejsc jest ograniczona. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału zostanie wysłane uczestnikom, którzy zakwalifikują się do udziału w warsztatach na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Zał. 1 Program Warsztatów 16-17.11.2018
Zał. 2 Formularz Zgłoszniowy


Projekt „Active protection of water-crowfoots habitats and restoration of wildlife corridor in the River Drawa basin in Poland / Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”.

Projekt LIFE13 NAT/PL/000009 pn. „Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”, LIFEDrawaPL jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu LIFE + oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Beneficjent projektu

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie
ul. Teofila Firlika 20, 71-637 Szczecin
tel.: 91 43-05-200, fax: 91 43-05-201
sekretariat.szczecin@rdos.gov.pl
Biuro Projektu pok. 205 (II piętro)
tel. 91 43 05 222 lub 91 43 05 214
life.drawa.szczecin@rdos.gov.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress