Przejdź do treści

Webinar z udziałem laureata nagrody Fish Passage 2020 Distinguished Project Award – wtorek, 8 grudnia, GMT 17:00

Z przyjemnością informujemy, że we wtorek, 8 grudnia, godz. 17.00, GMT (18.00 czasu polskiego) odbędzie się Webinar, podczas którego zostanie wręczona nagroda Fish Passage 2020 Distinguished Project Award przyznana w tym roku naszemu projektowi przez współorganizatora cyklicznej konferencji FISH PASSAGE związanej z inicjatywą World Fish Migration Day. Udział przedstawicieli naszego projektu w FISH PASSAGE 2015 w Groningen był okazją do zapoznania z najnowszymi rozwiązaniami konstrukcji przepławek i pomógł w realizacji projektów zgodnie z najnowszą wiedzą w tym temacie.

W webinarze, Artur Furdyna koordynator terenowy przedstawi projekt LIFEDrawaPL współfinansowany przez Komisję Europejską i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie , który m.in. przyczynia się do powrotu do dorzecza Odry dwóch gatunków uznawanych za wymarłe ponad 50 lat temu, poprzez poprawę warunków ekologicznych Drawy i sąsiednich systemów rzecznych.

Organizatorem wydarzenia jest JOINT COMMITTEE ON FISHERIES ENGINEERING AND SCIENCE

Link do rejestracji


Projekt „Active protection of water-crowfoots habitats and restoration of wildlife corridor in the River Drawa basin in Poland / Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”.

Projekt LIFE13 NAT/PL/000009 pn. „Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”, LIFEDrawaPL jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu LIFE + oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Beneficjent projektu

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie
ul. Teofila Firlika 20, 71-637 Szczecin
tel.: 91 43-05-200, fax: 91 43-05-201
sekretariat.szczecin@rdos.gov.pl
Biuro Projektu pok. 205 (II piętro)
tel. 91 43 05 222 lub 91 43 05 214
life.drawa.szczecin@rdos.gov.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress