Przejdź do treści

Mapy edukacyjne LIFEDrawaPL

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie, w ramach projektu LIFE13 NAT/PL/000009 LIFEDrawaPL: „Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”, planuje wydanie materiałów informacyjno-edukacyjnych w postaci map edukacyjnych.

Mapa będzie służyła szerokiemu gronu odbiorców, ale przede wszystkim chcemy by była funkcjonalna dla turysty-kajakarza i nie tylko.

Wydanie map będzie możliwe po przeprowadzeniu wraz z Państwem konsultacji jej zawartości tekstowej i graficznej, dlatego na naszej stronie internetowej projektu w zakładce „materiały do pobrania”, zamieściliśmy wersję testową mapy. Zawartość tekstowa i graficzna mapy będzie treścią dynamiczną, zmieniającą się wraz z pojawieniem się nowych informacji napływających od Państwa.

Swoje pomysły i sugestie mogą Państwo kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej
na adres skrzynki projektu: life.drawa.szczecin@rdos.gov.pl, lub do Pani Eweliny Berkowskiej – Administratora projektu pod nr tel. 733 609 235.

Na propozycje czekamy do dnia 15 grudnia 2016 r.

Zastrzegamy sobie możliwość nie uwzględnienia wszystkich uwag.

Serdecznie Państwa zapraszamy do aktywnego włączenia się w tworzenie mapy.

Mapa do pobrania: LIFEDrawaPL – wersja testowa mapy


Projekt „Active protection of water-crowfoots habitats and restoration of wildlife corridor in the River Drawa basin in Poland / Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”.

Projekt LIFE13 NAT/PL/000009 pn. „Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”, LIFEDrawaPL jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu LIFE + oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Beneficjent projektu

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie
ul. Teofila Firlika 20, 71-637 Szczecin
tel.: 91 43-05-200, fax: 91 43-05-201
sekretariat.szczecin@rdos.gov.pl
Biuro Projektu pok. 205 (II piętro)
tel. 91 43 05 222 lub 91 43 05 214
life.drawa.szczecin@rdos.gov.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress